Ar fotogrāfijām saistīti daudzi ticējumi un aizspriedumi – daudzi no tiem esot patiesi, apgalvo ezoteriķi. Ja zināsi, ko nekad nedrīkst darīt ar fotogrāfijām, varēsi izvairīties no iespējami bīstamām darbībām.
Daudzi cilvēki tic, ka fotogrāfijas “ieslēdz” daļu to dvēseles. Fotogrāfija saglabā cilvēka enerģētikas nospiedumu. Ar šī nospieduma palīdzību ekstrasensi var uzzināt foto redzamā cilvēka enerģijas tipu un pat iedarboties uz viņu.
1. Pirmais aizliegums saistīts ar portretiem un to iespējams formulēt šādi: nedrīkst fotografēt gulošus cilvēkus. Miegā cilvēks ir uzņēmīgāks pret negatīvu iedarbību ar fotogrāfijas starpniecību. Iznāk, ka tad, ja nelabvēļa rokās nonāk aizmiguša cilvēka fotogrāfija, ar noteiktiem paņēmieniem var vieglāk uzlikt lāstu vai pieburt.
2. Otrais aizliegums – nedrīkst fotografēt bērnus līdz gada vecuma sasniegšanai. Bet, ja fotografē, tad nedrīkst rādīt mazpazīstamiem cilvēkiem, vēl jo vairāk – publiskot internetā. Tas saistīts ar ezoterisko pieņēmumu, ka bērniem līdz gada vecumam ir ļoti trausls aizsarglauks – viņi ir bezspēcīgi jebkura veida enerģētisku triecienu priekšā.
3. Trešais aizliegums attiecas uz fotografēšanu spogulī. Spoguļi spēj kā sūklis uzņemt enerģētisko nospiedumu. Fotografējot sevi spogulī, mēs piesaistām spoguļa uzkrāto negatīvo enerģiju un it kā “piemērām” to sev. Īpaši sarežģīta pagātne ir veciem spoguļiem: fotografējot sevi vai kādu citu iepretī senam spogulim, mēs sevi pakļaujam neparedzamām sekām.
4. Ceturtais aizliegums saistīts ar fotografēšanu pamestās ēkās un “sliktās” vietās: fotogrāfijas no tādām vietām var ar lielu iespējamību atņemt dzīvības spēkus un izveidot mūžīgu piesaisti šai vietai, kas pakāpeniski izsūks viņa enerģiju.
5. Piektais aizliegums attiecas uz mirušo pasauli: praktiķi un ekstrasensi kategoriski aizliedz fotografēties bērēs un piemiņas pasākumos. Ja uzņemsi šādu fotogrāfiju, vari tikt pie enerģētiskas piesaistes kapsētai un smagi saslimt, līdz pat letālam iznākumam.
6. Sestais aizliegums arī ir par mirušajiem: mirušu un dzīvu radinieku fotogrāfijas nedrīkst glabāt vienkopus. Foto enerģētika sajaucas, un dzīvajiem var pasliktināties pašsajūta.
7. Septītais aizliegums ir smagi slimu un mirstošu cilvēku fotogrāfijas. Tādi attēli esot pavadoņi uz viņpasauli. Ja cilvēks nomirs, viņš, iespējams, nespēs aiziet: fotogrāfija turēs viņu dzīvo pasaulē.
8. Astotais aizliegums vēsta par fotogrāfiju iznīcināšanu: neiesaka bojāt, plēst, sadurt ar adatām vai dedzināt fotogrāfijas. Tādas darbības tiek veiktas, ja grib uzlikt lāstu uz nāvi. Tās atkārtojot, var nodarīt ļaunumu foto redzamajam cilvēkam.
9. Devītais aizliegums saistīts ar privātu foto publiskošanu. Ja ir aizdomas, ka tev var vēlēt sliktu, nepadari savas fotogrāfijas visiem pieejamas. Ar sociālo tīklu lielo popularitāti iegūt “svaigu bildi” ir ļoti vienkārši. Cilvēki, kas rūpējas par personīgo drošību, līdz minimum ierobežo publisko attēlu skaitu vai vispār tās nepublisko soctīklos.
10. Desmitais aizliegums attiecas uz fotogrāfiju novietošanu uz sienas zem pulksteņa: ticējums vēsta, ka cilvēkam, kura attēls novietots zem pulksteņa, nav palicis ilgi ko dzīvot.
Avots: Esotericblog