Slejas autors: R.Zieds
Sievietes bieži vien izaug nepilnās ģimenēs, kur par grēkāzi ir no amata atbrīvots tētis. Šis bērnības komplekss pavada viņas visu jaunību līdz pusmūžam, kad iestājas otrā fāze ar tādu pašu iznākumu. Kā tas izpaužas? Tētis, nespējis pārciest sievas manipulācijas un stulbumu, pamet ģimeni un aiziet pie jaunākas pirmajā ciklā atrodošās būtnes. Vai aiziet pie Pētera pēc debesu vīna…
Paskaidrošu.
Pirmā fāze. Esmu visskaistākā, vislaimīgākā, man ir visskaistākais un labākais vīrs.
Otrā fāze. Man jau 40 esmu veca, nevienam nevajadzīga – vīrs turklāt vēl dzer.
Kā tas veidojas?
Sievietēm raksturīgi izplānot visu savās fantāzijās un iztupināt “prātā” pēc sava plānā galdiņa šablona iekāroto pumpaino puisi, kurš pieaugot izrādās par vilkaci staiguli un aiziet.
Tā mēs iegūstam standarta kūciņu rijēju ap 40+ ar resnu pakaļu un indīgu raksturu, kas meklē iespēju projicēt savas muļķības rezultātus citos un citās un pie pirmās iespējas. (“Tu dzirdēji, Dacei vīrs galīgi nodzēries?”)
Būtu gan labāk ieskatīties sevī, jo tev taču vīra vairs nav vispār! 🙂
Mācība Nr. 1 Neprecēties līdz 28 gadu vecumam.
Mācība Nr. 2 “Nepiļīt” izvēlēto.
Mācība Nr. 3 Ļaut aiziet ieraut, kad piesakās, tas radīs pretēju efektu.
Mācība Nr. 4 Rūpēties par savu un vīra izskatu neuzspiežot – pēc kāzām viss nav beidzies.
Mācība Nr. 5 Neļaut sevi “izlasīt”!
Nu tipisks veča viedoklis
Nu vēl pasaki ka tā naff
Un vīrietis ir tāds memmuks,kura eksistences kvalitāte atkarīga no sievietes? Tad jau ir viens otra vērti un nav ko pīkstēt
Neko nesapratu. Kas tas par limitu 28 gadi? Ko nozīmē “nepilit”? Vai to, ka jāgaida tikai pa spalvai? Kāpēc sievietei tiek uzdots par pienākumu rūpēties par vīra izskatu? Vai viņai jāuzņemas mammītes loma? Tāpēc pēc 40 mes daudzas šķīrāmies..jo negribam vairs tā dzīvot.