Ko sievietes ķermeņa forma var atklāt par viņas raksturu un bērnības traumām

10-01-2018

figura

Paraugoties uz savu figūru, mēs esam pieradušas novērtēt, kur vajadzētu “noņemt” lieko, kur uzaudzēt muskuļus, kur pacensties palielināt esošās formas. Bet vai zinājāt, ka jebkuras formas figūra spēj daiļrunīgi pastāstīt par to, kas jūs nomāc, ar ko esat neapmierināta, kas sagādā ciešanas, izraisa bailes?

Psiholoģe no Kanādas Liza Burbo ir pat spējusi pierādīt, ka cilvēka figūrai ir spēja saglabāt visu informāciju par agrāk iegūtajām psiholoģiskajām traumām. Tas var kļūt redzams, ja vērīgāk palūkojamies uz sevi un cilvēkiem sev apkārt.

Pastāv pieci galvenie ķermeņa uzbūves tipi – par tiem uzzini nākamajā lapā! Protams, tas nepavisam nenozīmē, ka katrai šīs figūras īpašniecei noteikti ir konkrētais komplekss, atcerēsimies, ka visas esam unikālas.

figura
1. Īpaši kārna figūra
Nevajadzētu apskaust tās anorektiskās sievietes, kam ir tik mazs svars, ka viņas kļuvušas teju caurspīdīgas. Šāda ķermeņa uzbūve ir raksturīga ļaudīm, kam piemīt “atraidītā” cilvēka tēls. Šī trauma ārēji izpaužas kā ārkārtīgi smalks un tievs ķermenis. Atraidīti cilvēki cenšas izvairīties no paaugstinātas citu cilvēku uzmanības.

“Atraidītā” komplekss visbiežāk izpaužas bērniem, kuru parādīšanās pasaulē nav bijusi vēlama.

Cilvēki ar šo kompleksu jebkurā kompānijā jūtas lieki, neuzskata sevi par tiesīgiem pretendēt uz savu vietu šajā dzīvē. Viņiem ir nosliece uz pastāvīgu baiļu sajūtu un diezgan biežām panikas lēkmēm.

figura

2. Maza būtne ar ierautiem pleciem
Mūsdienās bieži sastopamas jaunas meitenes, kam rodas problēmas ar stājas noturēšanu. Neraugoties uz visām jaunākajām tehnoloģijām, tikai nedaudzām no viņām izdodas atjaunot pareizu stāju un muskuļu tonusu visā ķermenī.

Ierauti pleci, uzmests kūkums un vājš ķermenis liecina par “atstātā” traumu. Arī šī trauma rodas bērnībā, kad mazulis jūtas pamests, jo nevienam no vecākiem nav bijis laika, lai būtu kopā ar bērnu. No šādām sievietēm vīrieši turas pa gabalu vai arī ar laiku aiziet no tām.

figura

3. Apaļīga figūra

Sievietes ar apaļīgām formām, kuru figūras ir līdzīgas ābolam, bieži piedzīvo “pazemotā” stāvokli. Iespējams, kādreiz bērnībā viņas publiski tika nosauktas par “netīrelēm” vai “cūkām”. Kļūstot pieaugušas, šīs sievietes bieži piedzīvo kauna sajūtu.

Šā tipa sievietēm piemīt milzīgas mātes labsirdības un rūpju rezerves, viņas cenšas gādāt par visiem saviem paziņām. Bieži vien šīs dāmas cenšas uzņemties un risināt citu cilvēku problēmas, kas uz viņām neattiecas.

Reiz pazemoti cilvēki kautrējas paust savas vajadzības, jo ir pārliecināti, ka šādi izpaužas viņu egoisms, kas ir ļoti nepieklājīgi. Lai gan jebkuras sievietes ķermenis uzstājīgi pieprasa savas sievišķīgās būtības izpausmi un dzīvo uzslavas gaidās, apaļīgas dāmas izvēlas atteikties no savām vēlmēm un vajadzībām (īpaši seksā).

figura

4. Bumbierveida figūra
Sievietēm, kam ir spilgti izteikta jutekliska figūra ar nelielām akurātām krūtīm, šauriem pleciem un platiem apaļīgiem gurniem, izteiktu sēžamvietu un nelielu vēderiņu, piemīt “uzticīgās būtnes” tēls. Viņu galvenās grūtības ir, ka blakus esošie vīrieši neatbilst viņu iekšējiem priekšstatiem un gaidām.

Rezultātā šādas sievietes nevienam neuzticas, uzskatot visus apkārt par nodevējiem. Taču pašas grib izstarot uzticamību un būt perfektas, kas tām padodas ar lielām grūtībām. Šīs dāmas meistarīgi prot manipulēt ar apkārtējiem. Uzticības trūkuma dēļ viņu īstenotā totālā kontrole var sasniegt pilnīgu absurdu un sagādāt viņām pašām un tuviniekiem daudz nepatīkamu brīžu un vilšanos.

figura

5. Pati pilnība
Sievietes ar ideāli pareizām proporcijām un formām var piedzīvot saasinātas netaisnības sajūtu. Iespējams, bērnībā pieaugušie nepievērsa uzmanību kādam meitenes sasniegumam vai nepelnīti vainoja par kaut ko. Tāpēc pieaugušā dzīvē šīs sievietes tiecas pēc maksimāli taisnīgiem risinājumiem. Viņas vēlas būt nevainojamas it visā, lai nedotu pat mazākos iemeslus nepelnītam un netaisnīgam viņu rīcības novērtējumam.

Skatoties no malas, šīs sievietes var šķist vienaldzīgas, atturīgas, pat vēsas, sava veida “sniega karalienes”. Bet vienaldzīgu un aukstu attieksmi pret sevi šīs dāmas nepanes, tas viņās izraisa lielas aizvainojuma jūtas.

Avots: “fithacker.ru”